Webinár 24.6. o 16:30 na tému - Pochopenie súvislostí medzi obezitou a kardiovaskulárnymi ochoreniami

24.6. o 16:30 - webinár zameraný na pacienta o pochopení súvislostí medzi obezitou a kardiovaskulárnymi chorobami.

Webinár 24.6. o 16:30 na tému - Pochopenie súvislostí medzi obezitou a kardiovaskulárnymi ochoreniami

24.6. o 16:30 vás pozývame vypočuť si webinár zameraný na pacienta o pochopení súvislostí medzi obezitou a kardiovaskulárnymi chorobami.

Najskôr si vypočujeme profesora Carela le Rouxa, ktorý je riaditeľom skupiny pre metabolickú medicínu na University College Dublin. Prof le Roux bude prezentovať o chápaní obezity ako choroby, o tom, ako sú obezita a kardiovaskluárne ochorenia prepojené, o potenciálnych rizikových faktoroch a manažmente pre pacientov.

Potom si vypočujeme náš panel pacientov, vrátane výkonnej riaditeľky ICPO Susie Birney a zástupcu pacientov Claire Flower. Podelia sa o svoje prežité skúsenosti, vrátane systémových otázok stigmy, zaujatosti a zdravotných síl, pričom si posvietia na naliehavé zmeny potrebné v zdravotnej politike a praxi.

Nakoniec si vypočujeme výkonnú riaditeľku ECPO Vicki Mooney, ktorá nám poskytne prehľad o vývoji a pokroku, ktorý sa dosiahol v oblasti zdravotnej starostlivosti a o tom, čo to znamená pre pacientov.

Registrácia prebieha na: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_8HpTbCsUTveoD_8_B_iCwQ#/registration

S radosťou vám tiež oznamujeme, že sme nedávno integrovali funkciu automatických prekladaných titulkov od Zoom do našich webinárov, takže stačí sa zaregistrovať a počúvať webinár v slovenskom jazyku.-)

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo