Škola chôdze (s vychádzkami za zdravím)

K Svetovému dňu obezity WOD 2024 sme vytvorili nový inovatívny projekt o správnom pohybe pri chôdzi, ktorý sa volá Škola chôdze.

Škola chôdze (s vychádzkami za zdravím)

s výzvou k aktívnej chôdzi pripravujeme pravidelne každú sobotu
Pohyb je náš liek a rôzne druhy pohybov su účinné v prevencii a liečbe obezity.

K Svetovému dňu obezity WOD 2024 sme vytvorili v spolupráci s Fakultou zdravotníctva a sociálnej práce - Katedrou verejného zdravotníctva Trnavskej Univerzity a Centrom podpory a ochrany zdravia nový inovatívny projekt o správnom pohybe pri chôdzi, ktorý sa volá Škola chôdze.

Jeho cieľom je upozorniť na význam chôdze pre naše zdravie, vysvetliť a naučiť správny pohyb pri chôdzi a zlepšení zdravia a prevencie. Nevhodné návyky pri chôdzi ovplyvňujú naše zdravie a spôsobujú rôzne druhy ochorení a preto je dôležité na nich upozorniť.

V prvej fáze projektu sme vytvorili leták so základnou informáciou o správnej technike chôdze a jej význame pre zdravie.
V druhej fáze je pohybový terapeut doktor Michal Rafajdus vytvoril súbor videí o vhodnom a odporúčanom pohybe pri chôdzi ,ktorý doplníme ich odporúčaniami na tipy a rady pri plánovaní a bezpečnosti pri chôdzi.
Tento projekt chceme ďalej rozširovať doplnením zdravotných vychádzok s lektorom.

Pohybový terapeut doktor Michal Rafajdus vytvoril súbor videí o vhodnom a odporúčanom pohybe pri chôdzi

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo