Vzdelávacia Akadémia ECPO

Európska koalícia pre ľudí žijúcich s obezitou (ECPO) zriadila v tomto roku Vzdelávaciu Akadémiu ECPO, ktorej cieľom je zvyšovanie informácií o obezite ako chronickom ochorení a vzdelávanie o jej prevencii a možnostiach liečby.

Vzdelávacia Akadémia ECPO

Téme  ECPO Learning Academy  „  Veda o obezite a NCD “ sa venovali poprední svetoví odborníci, zaoberajúci  sa štúdiom obezity, profesori  Holm, Farooqi, Halford, Sharma, Salas a Dr.Ciutin. Pacienti a obhajcovia mali jedinečnú možnosť počuť relevantné informácie , založené na medicíne dôkazov (EBM)  o obezite ako chronickom ochorení a jej vplyve na neprenosné ochorenia.

V sále Vivaldi  každého účastníka čakali na stolíku s vlaječkou štátu - aké milé -  informácie o programe a ipad s inštrukciami na inštaláciu simultánneho prekladu technológiou AL.

Po úvodnom privítaní riaditeľka pre vzdelávanie ECPO Hannen Samouda postupne uvádzalajednotlivých prednášajúcich a moderovala diskusiu.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo